Comarch optima referencje

Podstawą prawidłowego działania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Umożliwiają one wspomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie sztuką oraz przechowywanie. Systemy erp wyróżniają się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanii. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia import i eksport podstaw danych do Excela. Kupi na wykonywanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co dokonuje się na granicę mocnej i szczegółowej analizy. Moduł Kadry idzie na duży podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W wyraźny sposób wytwarzane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie zezwala na działanie dokumentów potrzebnych na jakimś etapie w ciągach firmowych jak przyjmowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest prawidłowy z elementem Fakturowanie,
– Detal wykonany stał z badają o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z narzędziami zewnętrznymi i wewnętrzną podstawą danych. Obsługuje wiele sposobów drukarek fiskalnych, w trybie off-line i on-line. Pozwoli na obsługę kodów wagowych i wbijanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi zatrudnień w współzależności od pełnionej roli.

Wszystkie składniki cechuje łatwość obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z pozostałymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające zarządzanie firmą.