Krajalnica do warzyw youtube

Firma Ma-Ga jest profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta poświęcona jest do cięcia zarówno miękkich kiedy również mocnych produktów. Plastry żywności będące efektem krojenia mogą liczyć dużą grubość do 28 milimetrów. Urządzenie zbudowane jest z produktów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Związek z żywnością są dodatkowe części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane stały ze pewni nierdzewnej. Kolejne elementy narzędzia są stworzone z eloksalowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest podstawowym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i bierze 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, oraz jej rozmiary całkowite to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co wybiera potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do samego końca bez pozostawiania resztek jest dany dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica urządzona istnieje w układ zabezpieczeń. Napęd silnika przeprowadzany jest poprzez system styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano też blokadę, która pozwala zdjęcie stołu podawczego tylko wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra otrzymuje się w książki zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p chodzi po każdym użyciu dokładnie wyczyścić z drugich resztek żywności. Sprzyja to prosty system demontażu poszczególnych części, który nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. By zapobiec przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało i zabezpieczone specjalną osłoną.