Krajalnica hendi 195

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy i przyjemne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartości Krajalnica została skonstruowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i produkcję maszyny. Materiały z jakich wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które posiadają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siła. Pozostałe elementy zostały uczynione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest ponad urządzona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy spotyka się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.