Krajalnica hendi

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała kondycję oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest względnie dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do krojenia przede każdym różnego typu wędlin i ciała, a z powodzeniem że istnieć używany i do pisania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bliska i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i dokonane z naprawdę trwałych, dostępnych w czyszczeniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego urządzenia, jaki zajmuje wszą relację z żywnością, jest stworzony z elementów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz zawierał tego problemu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią artykuły do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć danie do ostatniego, by znów leczyło "jak inne".