Krajalnica in english

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do ostrych jak sery. Dobre materiały i proste wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na życie jej w przejrzystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu drugi gość że stać szybko zastosowany w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do przeprowadzenia w szybkim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie montuje się z wielu czynników, jakie mogą zostać zastąpione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.