Odpylacze adamik

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w kwestii worków filtracyjnych z różnych środków i o różnym wymiarze i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z złym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle modne - filtry modułowe, które użytkowane są zwłaszcza w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra wypełniają swoją funkcję również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej możliwości mamy także wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak i młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opinie na indywidualną strukturę mają szeroką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo ważna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Dużo wiedzy o własnej możliwości można otrzymać na lokalnej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są łatwe w wersji przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, oraz w porządku zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.