Program gastro szef demo

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, potrzebne w jakimkolwiek sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego gatunku biznesów są bardzo oryginalne, a na wesele niewielki budżet nic nie musi liczyć bariery przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych narzędzi jest bowiem łatwych w sieci – oraz wtedy w zupełności za darmo. Oto kilka z bezpłatnych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w zasadzie Open Source – a a są piękny kod źródłowy, dzięki jakiemu zamierzamy okazja poprawiać je we własnym profilu i dopasowywać do swoich potrzeb. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie powstają w korporacji, oraz nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS pozwala na zbieranie i wykorzystywanie danej o konsumentach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu bardzo dobra sprawdzi się w krótszych i zwykłych sklepach oraz punktach handlowych. Przedstawia on przyjazny interfejs też bardzo prosty moduł do raportów. Niestety, jako system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kasy czy drukarki fiskalne, jest wysoce niskie.
Floreant POS
Floreant POS to jedyne z czystszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej grup klientów i możliwości używania komercyjnego wsparcia technicznego jego twórców, Floreant POS stanowi całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego sklepu gastronomicznego – bez sensu na jego sił. Zaletami sposobu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla nowych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a dodatkowo szerokie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Wyróżnia się on długimi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń stosowanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, oraz mnóstwo różnych urządzeń.