Program ksiegowy cdn

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w gronie Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Są ponad firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w obecne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania i ofert w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem planu jest element Płace. Dodaje on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia także na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno toż istnieć niezwykle popularna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może wiązać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została zaplanowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane koleje w przepisach, które z dalekich powodów mogą po nisku nie trafić do wersji klasycznej.