Program ksiegowy infakt

Comarch ERP Optima to wyjątkowo ciekawy w Polsce program przygotowany dla młodszych i wyższych korporacji z wszystkiej dziedziny. Dzięki wbudowanym wyjściom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a też doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z pozostałych dziedziny i sektorów rynku, takich jak: handel i pomoce, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie ma jedynie pozytywne, a oto kilka z nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem firmy NeoNail jest wiodącą światową spółką z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od początku jej stania są blisko konsumentów, oferując im poważne i nowoczesne produkty. Korzystając w prostej branży program Comarch Optima twierdzą, że całe transakcje umieszczają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest doskonale znaną siecią dużych sklepów, które pasjonują się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów wygodnych i najefektywniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zachowały w dłoniach firmy Comarch zadanie zmiany swojego stylu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej spisuje się w sprawy i liczenia firmy Printemps zaś będzie zazwyczaj przy niej w przyszłych krokach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to duży asortyment bielizny, jak również odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet podawanych istnieje w twórz automatyczny, i jedynymi osobami, które wykorzystują wkład w sztuki zlecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to jakość z Włoch oferująca odzież dla żon a ludzi. Wraz z bardzo intensywnym rozwojem sieci, firma rozpoczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Napisali na pomysł Comarch Optima.