Programy dla firm magazyn

PC Market firmy Insoft to zwłaszcza elastyczny program, również dla mniejszego sklepu jak i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny jest w obszarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju jednostki można poprawiać ją o nowe moduły. PC Market jest wyrozumiałym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez swoich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym składniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najprostsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile traktuje Ci jeszcze wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program określi jaką sumę pieniędzy masz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z usług kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i lekki w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest oczywisty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na rynku urządzeń fiskalnych, a i wszelkiego rodzaju sprzętem, jaki można napotkać w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.