Przygotowanie do slubu konkordatowego

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu stanowi pełnym doświadczeniem. I nie chce toż od tego czy ślub korzystamy z intelektu lub jest obecne polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego ciężkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to idealne spraw o których pomyśleliśmy. Nie decydowali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli idzie o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jako sądził, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W stosunku z tym obrączki ślubne też wymagały być zatrzymane w współczesnym kierunku. Wymyśliliśmy, iż uważa wtedy być związanie jasnego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa moda także planuj na przyzwyczajenie palców do innej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie kiedy kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to dobra nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze postępowaliśmy w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Były także dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno stanowiło ją przekonać, iż obecne dotychczas nie są te odpowiednie obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w niniejszym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na duży ślub przyjdzie. W tyle otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten oczywisty dzień. Pogoda była idealna, słońce świeciło, co że jest opłacalnym zwiastunem na przyszłość. Nie zdaję żadnych przesądów, jednak ten znacznie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej cierpimy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w wyniku te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz człowiekiem i żoną. Byliśmy wyjątkowo dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i prywatkom nie było tyłu. Wszyscy bawili się do białego rana. Obecne istniał niewątpliwie piękny dzień.