Rozwiazania dopasowane do rodzaju dzialalnosci

W bardzo szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym przedsiębiorstwa, które chcą zyskać przewagę konkurencyjną powinny mieć zdolność bardzo szybkiego przyswajania się i wykorzystywania rozwiązań dopasowanych do rodzaju działalności i wielkości jednostki.

Głównym celem jest dostarczenie konsumentom dopasowanych rozwiązań, które poprzez inteligentne używanie innowacyjnych technologii, otwierają kolejne drogi prowadzenia biznesu i są pomocne w wyprzedzaniu konkurencji. W ofercie różnych produktów można odnaleźć rozwiązania dla każdej jednostki zaczynając od firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, kończąc na sprzedaży detalicznej przez internet i biurach rachunkowych, mikro przedsiębiorstwach, a także firmach jednoosobowych. Ponadto do systemów, posiadają dodatkowo szeroką gamę innych rozwiązań, które tworzą całkowicie zintegrowany system do obsługi każdego aspektu pracy w przedsiębiorstwie.

Wersja testowa programu optima demo dostępna jest do pobrania na stronie producenta. Zachęcamy do zapoznania się i przetestowania oprogramowania. Całość programy można zamówić również na nośniku CD albo zakupić przez Internet. Wersja demonstracyjna to program, który posiada pełną funkcjonalność dostępną przez okres dwóch miesięcy.

Zintegrowana optima jest najlepszym uzupełnieniem oferty systemu klasy ERP. W ofercie znajduje się m.in: systemy operacyjne, platforma sprzętowa, programy baz danych, czy ochrona antywirusowa. W ramach scalonej oferty optima proponuje także najlepszą obsługę w modelu hostingowym.

Dla pracowników, którzy przebywają poza biurem bardzo ważna jest możliwość prostej komunikacji z współpracownikami. Z kolei z punktu widzenia osób, które zajmują się zarządzaniem ważnej kwestii jest monitorowanie obecnego położenia pracowników oraz tras przejazdów przedstawicieli handlowych zarejestrowane w tym systemie.