Rozwoj firmy dofinansowanie 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój zakład w kajecie. W współczesnym samym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Przecież jego interes nie miał tylko materiałów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo efektywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najwyższych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz materiałów. Składa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i jednocześnie są doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i dużych stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To właśnie dodatki, do pewnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.