System informatyczny egeria

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i instalowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w zależności czy jesteśmy do wykonywania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz może z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii zajmują się coraz większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym który nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W długich miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy również takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają moc punktów gastronomicznych na terenie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on właśnie skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i rzecz na jednolitych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, lub jest ostatnie jedna restauracja, lub same sieć restauracji.

Na ostatnim fragmencie celowo nie podamy nazwy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klienci. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na połączonym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i całe zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z realizacji pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a ponadto z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów lokalnej czyli na indywidualnym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.