System pos cena

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, to dużo dużo wiesz, że szybkość obsługi mężczyzny stanowi jakimś spośród najważniejszych wyzwań, jakim wymagasz sprostać. Jednakże zapewne nie domyślałeś się nigdy, że ważny nacisk na ten zakres posiada nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz także samo wprowadzenie zamówienia do organizmu i oddanie go w sumie fiskalnej.

 

Jeżeli zatem Twój dom wyposażony stanowi w stare lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, wtedy ostatni aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio przenosi się na jego spełnienie, także jego odrzut z podawanych przez Ciebie usług!
Na wesele na zbytu pojawia się jeszcze dobrze udogodnień, a branża gastronomiczna może mieć z jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio zabierają się na sytuacja oferowanych usług! I oczywiście z taką pracą, jaka zajmuje na punkcie poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Traktujemy Ci do zaoferowania drink spośród najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że bardzo intuicyjna, to ponad do złudzenia przypomina pozycję na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą uznawali silniejszych dolegliwości z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały program idzie w systemie dotykowym, zapewniając prawy i co najistotniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ występuje ona przez wpisanie właściwego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ciż na obsłudze użytkownika na ostatnim, światowym poziomie! Gastro Pos jest traktowany i lubiany w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i wspaniałych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i wykonaj, by Twój dom wzniósł się na jeszcze wyższy stopień!