System pozwalajacy na latwiejsze prowadzenie polityki sprzedazy

Sage Symfonia Handel jest programem przeznaczonym dla przedsiębiorstw handlowych oraz usługowych. Chodzi tutaj przede wszystkim o firmy, które rozliczają się pełną księgowością. Zastosowanie niniejszego systemu pozwala na łatwiejsze prowadzenie polityki sprzedaży przy jednoczesnym wykorzystaniu systemów rabatowych, również w przypadku firm wielooddziałowych.

Program występuje w dwóch wersjach. Pierwsza to sama sprzedaż. Druga to wersja sprzedaż z magazynem. Sage Symfonia współpracuje z systemem Saga Symfonia Finanse i Księgowość. Wspomaga zarówno sprzedaż, jak i gospodarkę magazynową. Daje możliwość pełnej obsługi dokumentów kasowych, magazynowych oraz handlowych. Wspiera kompleksową obsługę magazynów. Ponadto oferuje wsparcie w obsłudze transakcji gotówkowych i bezgotówkowych w przedsiębiorstwie. Daje szerokie możliwości obsłużenia wieloodziałowości i wielofirmowości. Ponadto określa samodzielnie sposoby oraz terminy płatności, ceny sprzedaży, wysokość rabatu. Jednocześnie pozwala na tworzenie zestawień graficznych z wybranych danych dostępnych w aplikacji. Dodatkowo moduł Sage Symfonia Handel można rozbudować o dwa rozszerzenia: Detal i e-Handel.

Dzięki zastosowaniu oprogramowania zyskuje się szybki dostęp do niezbędnych informacji. System znacznie podnosi komfort codziennej pracy i ułatwia ją.

Program pozwala na wystawianie wszelkiego rodzaju dokumentów:
a) sprzedaży – faktur VAT, VAT RR, zaliczkowych, wewnętrznych, korygujących, rachunków, paragonów,
b) magazynowych – PZ i WZ, PW i RW, MM, korekt
c) rozliczania towarów w magazynach wg zasady FIFO i LIFO
d) prowadzenie kartoteki kontrahentów i cennika
e) definiowania indywidualnej polityki rabatowej dla każdego kontrahenta
f) obsługę kasy – KP, KW
g) generowanie różnego rodzaju raportów.

Dodatkowo Sage Symfonia posiada możliwość współpracy z drukarkami oraz kasami fiskalnymi, a także czytnikami kodów kreskowych. Program można w bardzo łatwy sposób dopasować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.