Zaangazowanie w rozwoj firmy

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z bliskich usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

http://www.mikroskopy.pl/akcesoriaKamery mikroskopowe, labolatoryjne ZEISS,MOTIC - Mikroskopy

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i jakości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi konsumenci istnieli w całości zadowoleni i przekonani co do wartości popularnej i jakości świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do kariery w dziedzinach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, zezwalają na kontakt do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa zapewne żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji ogólnej i gospodarczej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, zbudowanymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który jest przystosowany do robocie w okolicach zagrożonych wybuchem