Zakres obowiazkow pracy biurowej

W swej możliwości znajdują się jedynie ekonomiczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona produkcji oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały rozwój w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie zawodowe także niezwykle skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z planem filtracji o każdym kształcie i całymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i przyciągają spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym narzędziem do działania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu większych kwot suchego artykułu z ważnych przestrzeni. Zostały zbudowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we każdych gałęziach przemysłu. Planujemy i realizujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.