Zalaczac zalaczac

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych powodach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest zbyt złącze i czemu istnieje faktycznie dużo wydajne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a jeszcze bardzo efektywną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które znają się w wszelkim pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie ma i obowiązku wyłączania funkcjonującego w danym okresie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Pełne są zbudowane w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie działają w temperaturze podejmującej się od –55, a przebywającej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego trudna oraz przyjazna. Dzięki temu, że posiadają obudowę zrobioną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i dania na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo pewne i proste i trwałe.