Zarzadzanie przedsiebiorstwem funkcje

Program comarch xl stanowi wówczas rozbudowany system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest rozpowszechniane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do dużych firmy będących dużo oddziałów na całkowitym świecie.

optima erpModuł Elektroniczna wymiana dokumentów (EDI) - Comarch ERP XL - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Główne zalety oprogramowania tej marki są znane w pozostałych dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - ziemia i wydawanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny i otwarty dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i kierowanie relacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl ukazuję się bardzo rozbudowanymi danymi i zajmuje budowę modułową. Pozwalam to ogromne możliwości tworzenia rozwiązania przystosowanego do dużych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w działy, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest dopasowywany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest dogłębną analizą całych procesów a i potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście idzie na uzyskanie dużej wydajności w towarzystwie. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję także organizm w modelu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie trzyma konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i mieszkania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Powodują one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Mienie różnych wersji technologicznych pozwoli na dostosowanie oferty biura do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest przetwarzany w ponad 5000 biur w całej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna i automatyka. Najwięksi osobnicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane