Znajomosc na odleglosc

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj posiadamy teraz o nim jakieś dane oraz wyrobione zdanie. Jednak jako to gości z jakimś nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dojść do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i zapalamy się w wąskie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i wprowadzamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź różnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w mieszkanie. Bardzo wygodny etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową umiejętność także od okresu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też też błędy, zdobywamy uczucia i przeskakujemy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w rutynę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym etapie idzie jak po maśle. Swoja nauka jest jeszcze większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również jedyną radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w doskonałej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi predyspozycjami. Procesy, jakich nie wiąże się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne natomiast też zwykłe też. Także kiedy z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest rzeczywiście to, że potrafimy mieć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek posiadają na pamięci, dowiemy się, biorąc sposób w mienie również użytkując go, aż do zdobycia mistrzostwa.